Lazulit obelisk

Vyprodáno

Krásný obelisk Lazulitu jako krystalu, ve kterém můžete spatřit samotné hvězdné nebe... tak i přináší energii nadhledu v propojení s naším vyšším Já. 

Aby nám v životě a v mnohých situacích na naší cestě nechyběl právě nadhled, který nám pomůže, abychom se mnohdy nestali součástí her a energií druhých lidí, či kolektivní energie.

Mohli je ale z nadhledu vnímat a tím se více uklidnit... uvolnění a uklidnění mysli je další vibrace, kterou lazulit vysílá. Pokud uvolníme naši mysl, myšlenky, tak uvolníme i nervový systém a tělo, které může být ve stažení. 

Díky tohoto zklidnění pak snadněji může projít rekalibrace nebo změna našich vzorců a základního nastavení, které je velmi propojené s buněčnou pamětí. Mnohdy můžeme jednat automaticky na určité události, aniž bychom si to uvědomovali. 

V tomto zklidnění můžeme JASněji vnímat naši intuici, která mnohdy hovoří jemným hláskem, který né každý hned zachytí. Takto se tento hlásek pomocí Lazulitu stává více slyšitelný a jasnější. 

Na základě intuice poté podnikáme kroky v našem životě, na které jsme připraveni. Intuice dostává jasnější hlas a zároveň vnímáme, že nás naše intuice vede správně a nese nám dary, že jsme ji vyslyšeli. 

To vede k posílení našeho seběvědomí, že je na čase si skutečně Věřit.

Že to, co k nám chodí, je správné, že to máme vykonat. Že máme jít za tím hláskem, který se stává hlasem našeho Vyššího Já. 

Lazulit je tak kámen vhodný do prostoru, k nočnímu stolku, při meditaci, kde chceme se na situace podívat z nadhledu nebo následovat naši intuici, kterou si myslíme, že jasně ,,neslyšíme,,

0,8 kg

2 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ