Lemurská křišťálová drůza samoléčitelů - 1,4 kg

Vyprodáno

Nádherná Lemurská mistrovská křišťálová drůza z Brazílie z dolu Diamantína je zde jako pomocník na naší cestě, aby nám pomáhat zvládat vyšší energie a předával a vysílal na nás aktuální krystalické energie, díky kterých můžeme snadněji procházet rekalibrací fyzického těla a přijetí vysokovibračních energií.

Aktivace světelných těl, přijetí vlastního Světla, poslání, otevření se Nekonečnosti a kráse Zdrojového Vědomí. Jsi vím, čím si dovolíš být. 

Otevření začíná především ozdravením. Ozdravením sebe sama, přijetím všeho, co jsem do tohoto bodu vykonal, co jsem zažil na úrovních zemských, ale zde především už těch galaktických. Plné přijetí sebe sama. Pochopení, že jsem součást Boha, Bohyně - Zdroje. 

Lemurský křišťál léčitel je z druhé strany ozdravený krystal, který začal nově krystalizovat. Jeho energie a krystalické paprsky nám tak předávají informace a klíče k rovnováze a plnému Zdraví nejen fyzického těla, ale veškerých dalších jemnohmotných forem působící na Duši, která nemoc v realitě projektuje.

Mnoho z toho je na podvědomých úrovních, kterých si nemusíme být zatím Vědomi, ale vše se nám má zobrazit, abych přijali Pravdu a odpovědnost za náš života na Zemi, za vlastní sílu. 

Tento mistrovský krystal se právě ozdravenou plochou přikládá nejlépe na tělo - pod pupík nebo na bříško jako střed těla, kde je s námi začne pracovat na fyzické úrovni a v první fázi právě vyrovnávat určité energetické toky v těle, propouštět a uvolňovat bloky nebo zastavené energie. Posilovat místa, kterým energie nebo výživa chybí. 

Dále navázat pozitivní spoje, které posilují naše vyšší vibrace a Vědomí, pozitivní vzorce podporující náš Posun. Dále práce se světelnými těly a našimi DNA kódy prostupující různé vrstvy. 

Kromě práce na našem fyzickém těle nese krystal Vědění a léčitelské informace, techniky, které jsou v něm ukotveny a které se mají sdílet s ostatními nebo je začít fyzicky opět používat na Zemi, v praxi... objevit nové možnosti léčení, které se možná zdají tak velmi jednoduché, ale jsou velmi účinné. 

Všechno je možné. 

- Krystal můžeme sdílet i s rodinou, přáteli nebo jej pokládat na další osoby při terapiích, sezeních pro harmonii energie a také uvolnění, aby bylo puštěno nebo vyřčeno vše, co má... 

Krystal má také samoočišťovací schopnosti, takže jej nemusíme po každé práci očišťovat, to platí i v případě blízké rodiny. Pokud se rozjede hluboký proces nebo jej použiji na ostatní, krystal zahrnou do portálu očišťujícího Světla  Vědomím nebo jej opláchnu vodou...

Jedná se o lemurský krystal, kdy obsažené a stáhnuté Vědomí je sdíleno s dalšími mistrovskými krystaly, a tím se posilují tyto informace a energie v kolektivním Vědomí pro společný Posun. 

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Jedná se o silný mistrovský světelný křišťál, a tak jej doporučuji tomu, kdo už s krystaly pracuje, nebo jej volá srdce, aby mohla být práce s tímto kouskem naplněna...

5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ