Lemurská kódová záhněda ZLATÝCH sfér - 2,2 kg

Vyprodáno

Mistrovská Lemurská záhněda pro ty, kteří jsou povolání a přitahováni zlatem, tekoucí živoucí energií, se kterou pracovali mnohé kultury. Tak i tento krystal je propojený se zlatou esencí jako aktivátor a urychlovač, propojovatel a vodič informací, které vedou k našemu Vědomému Vzestupu.

Vibračně je zároveň propojený s Vyššími městy světelných zlatých dimenzí, což jsou města v 5. - 6. dimenzi propojeny s našimi státy, městy a jejich potenciály Vědomí, jako možnosti, které se zde mohou ukotvit. Každý jeden člověk svou pozitivní vizí přispívá k možnostem, jenž zde budou projeveny. 

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak jeho zlatá energie proudí naším tělem a zprůchodňuje vše, co je potřeba, propojovat části těla, jenž mají utovřit nové spoje pro aktivaci telepatie, jasnovidění, jasnovědění. Aby celé naše tělo, každá buňka, orgán pracovala pro nás, stala se oním My Jsme.

Zlatá esence prostupuje naší posvátnou krví a pomáhá nám v převibrování a zvýšení našich vibrací, rozvádět informace a energie do celého systému Vědomého těla. Zlato, které je ctěno všemi bytostmi i kulturami, energie, která je zde výjimečná se kterou se věky pracovalo a která nese mnohé klíče k hlubšímu poznání sebe sama - země - kosmu.

Zlatá esence nám pomáhá v přijetí nových energií, působí na světelný mozek a pro přijetí i nových léčitelských, technologickch, vědeckých principů, projektů. Něco, co cítíme vytvořit, budovat je zde jako Vyšší projekt pro Lidstvo. To vše v dokonalém propojení s naším Zdrojem - SRDCEM, aby společně tvořili, přjímali, rozhodovali ve spojení jako posvátný pár.

Tento krystal překračuje osobní hranici, a je krystalem kolektivním, kde chodí informace, energie a kódy tak, jak je potřeba pro nás všechny. Zároveň s námi ale projde cestu Hloubky transformace a pomůže nám odevzdat kódy a energie, které nám již neslouží, programy, které nás brzdí při vlastním osvobození Sebe Sama. 

Neboj se otevřít vlastní komnaty a vpustit do nich pochopení, krystal si bude průvodcem a rádcem, učitelem, ale také moudrým přítelem, který ti bude velmi jasně dávat najevo hranice, které je potřeba dodržovat, ale také hranice, které můžeš uvolnit... 

2,2 kg

11 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ