Lemurská křišťálová drůza - 1,6 kg

Vyprodáno

Lemurská křišťálová drůza s čistými nádhernými lemurskými křišťály, které do všech směrů a časů vysílají své laserové světlo a Vědomí, tato drůza je z Himálájí hor s posvátnou červenou hlínou, kterou nese na svém spodě. Je to ukotvení nebeské hvězdy v lůně Země. 

Jsou to všechno mistrovské krystaly, jenž každý z nich nese své vlastní Vědomí a informace, kódy a vibrace, jedinečnou krystalickou esenci a zároveň společně tvoří jedno Jádro. Jádro, které si sdílí své informace z různých prostorů, časů, dimenzí a veškeré své Vědění je předáno dalším, a tak se mohou společně rychleji posouvat, než jako jednotlivci. 

Lemurské himalájské krystaly jsou propojeny s Lemurií a prastarým předáním, informacemi a technikami nejen léčitelskými, jenž tato doba nese.

Křišťál laser v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný laserový paprek. Proto tento krystal je vhodný pro někoho, kdo s krystaly už pracuje, nebo si rozpomíná na to, že už s krystaly pracoval. 

Je pro někoho, kdo zvládne mít v prostoru silné Vědomé Světlo, kdo je připravený nasednout do první linie rozjetého vlaku, který se neustále zrychluje. Povolit veškerý strach a obavy z té VELIKOSTI a RYCHLOSTI, kterou se vše ubírá. Ale letět společně na stejných vlnách Kosmu - Země. 

Jako pracovní krystal je vhodný jak na oltář nebo své výsostné místo, kde může svou energii předávat celému prostoru, bytu, domu, kde je umístěn, zároveň ale tento krystal může sloužít jako Průvodce a Léčitel pro skupiny, projekty jako kolektivní krystal, kde je zapotřebí být ve své individuální síle, ale zároveň být součástí určité skupiny / projektu. V plném nalazení a souladu s naším Srdcem - Vyšším Já - Zemí - Zdrojem.

5 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ