Lemurská křišťálová hůlka

Vyprodáno

Unikátní křišťálová a zvonící hůlka do ruky jako krystalický nástroj s oranžovou esencí. Tato hůlka je zvonícím - zpívajícím krystalem, která vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky.

Navíc tento kousek v sobě nese oranžovou esenci, které se jinak přezdívá Salmone krystal, který je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. jedná se o surové zvonící křišťály, které nejsou bělené, ani speciálně čištěné, ale zachovávají si svou jedinečnost.

Je to krystalová hůlka pro veškerou práci, která nám bude předána a kterou pocítíme svým srdcem.

Jedná se o křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie propojený s Lemurií a informacemi, technologiemi, léčitelstvím, posvátným partnerstvím, které již bylo na Zemi obsáhnuto a to vše v propojení s naší přítomnosti, Novou dobou a etapou, kterou zažíváme.

Lemurský křišťál světelných a velmi čistých energií je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Křišťálovou laserovou hůlku můžeme použít na práci s fyzickým tělem, pro energetické operace, odblokování, ale také vysílání silných paprsků světla, pro změnu toku energií, narovnání posvátné geometrie všeho živoucího.

Křišťálové krápníky, světelné hůlky v surovém stavu jsou silné krystalické nástroje. 

0,15 kg  

1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ