Lemurská záhněda + sagenit + Zlatá sféra

Vyprodáno

Nádherná Lemurská záhněda výjimečné energie jako koncentrované jádro, jímž prochází velmi silné kódy a světelné šípy rutilu, jenž znásobí celou energii krystalu.

Jeho vnitřní svět se odkrývá, když na krystal zasvítí slunce nebo když spíná svoji aktivitu.

Je nositel kódů Vzestupu a energií, jenž jsou propojeny se Zlatými bytostmi v 7D, jenž i skrze určité krystaly předávají záznamy zlaté sféry a vyšších světelných měst, propojených i s českým národem. 

Jedná se o krystal, který pomáhá tyto informace, vibrace a vše, co je nám energeticky posíláno stahovat do fyzické roviny, rozkódovat, abychom vše mohli používat v tomto životě, v naší přítomnosti. Krystal půjde pravděpodobně tam, kde je nějaká spolupráce a účast zlaté sféry (posvátná a silová místa, kde se nacházejí různé brány) nebo kde vyloženě může být s touto sférou nějakou svou částí nebo fragmentem duše propojeni. 

Zároveň se jedná Lemurský krystal, mistrovský kousek surového krystalu, který v sobě nese propojení s lemurským učením, s lemurským bratrstvem a sesterstvem a vším, co tato doba obsáhla a jenž se předávala ostatními bytostmi nesoucí v sobě toto Vědomí do přítomnosti. 

Prastará moudrost, který skrze Zlatou sféru a Lemurii jako naším otiskem rájem na Zemi která se skrze tento nenápadný krystal předává. 

Krystal záhnědy má svou úlohu na kolektivní rovině, avšak bude pracovat i s osobní naší sférou, která se týká našich strachů. 

V naší vnitřní hloubce pochopit, jakou realitu si vytváříme, co jsou naše iluze, strachy, kdy nám brání pochybnosti v naplnění našeho potenciálu. Co je potřeba pustit a uklidit, vyrovnat a zharmonizovat, abych byl v souladu se vším, co mě obklopuje na mé cestě.

2,38 kg

9 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ