Lemurské společenství Světla + Okno + Strážce záznamů

Vyprodáno

Velmi unikátní sbírkový lemurský křišťál jako drůza, společenství Lemurského Světla, jenž v sobě zastupuje mnohé. Málo z toho, co nese se budu snažit předat slovy... 

V první řadě jde vidět shluk výjimečných křišťálů, jednoho absolutně čistého, tenkého krystalu, který má pronikavé laserové světlo, jsou na něm záznamy a je křišťálem ,,oknem,, druh z větších procházející přes drůzu je pak oboustranný lemurský křišťál. Další malé křišťálky na drůze jsou spojovatelé času, channeling křišťál., transmitter apod. 

Už samo o sobě toto seskupení křišťálu a výjimečnost růstu se slovy nedá obsáhnout, neboť vypráví asi miliony příběhů a energií, které z tohoto Společenství můžeme vnímat. 

Proto má jít k někomu, kdo je už nyní schopný ho vnímat a poslouchat. Vnímat jeho světlo a krásu, která nám přišel předat. Příběhy a záznamy, které v sobě nese a chce je svým krystalickým vědomím předat dál. 

Sám nazval se : Společenství Lemurského Světla. 

Jsou to bytosti, které velmi prostým, až Kristovským způsobem čistého hořící srdce Bezpodmínečné Lásky mohli žít jednoduchý, třeba vůbec né kněžský život. Poslání už od dětství bylo udržovat vysokovibrační Světlo na zemské - fyzické úrovni ve všech situacích, neboť sami byli v míru a hluboké Lásce ke všem bytostem, chápali odlišnost a zkušenosti. 

Udržovat Světlo a vibrace byl jejich úkol. Velmi nenápadným, možná skrytým - bez uznání a odměň, ale brali to jako samozřejmost. jako jejich přirozenost a podstatu. Nést světlo a svou přítomností a žitím pomáhat svítit ostatním.

Tak jako svítí tento křišťál bezpodmínečně ve své čistotě a v propojení... v dokonalém bytí a Přítomnosti JSEM. 

 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ