Lemurský delfíní léčitelský krystal - 1,1 kg

Vyprodáno

Nádherný mistrovský delfíní krystal úžasné, láskyplné energie velmi působící na srdeční čakru a třetí oko. Jedná se o krystal, který je zároveň samoléčitelem, nese v sobě léčitelské energie, které mohou být sdíleny s ostatními. 

Zároveň se jedná o krystal, který je posvátným strážcem záznamů. Nese v sobě ukotvenou komunikaci a rozpomínání si na tyto posvátné tvory, se kterými zpíváme stejnou píseň. Tvorové, kteří jsou nám tak blízcí, jako rodina. Tvorové, kteří nás opět volají po propojení a hlubší práci, kterou teprve odkrýváme. 

S tímto krystalem je darem na klidně každý den ladit na delfíny a velryby, jenž stráží moudrost kódů zdrojového lidství. Jenž i v této době deharmonizace fyzických těl uchovávají otisky lidského Božství. 

Skrze tento krystal zavolej tyto moudré bytosti, kteří chtějí předávat prastaré moudrosti, vědění a vibrace se kterými pracují a které nesou.

Mnohým z vás je přirozené komunikovat s delfíny, neboť v našich DNA máme zakódované toto vzácné spojení, na které jsme zapomněli. Nastal čas vědoměji s těmito bytosti pracovat. Jejich léčivá energie nezná hranice. Delfíní energie je používá jak při meditacích a při sezení s ostatními lidmi, tak jejich zpěv nám dokáže otevřít prastaré moudrosti, kterou nesou. Jsou průvodci na odprogramování a puštění veškerých iluzí a věcí, které jsme přijali. Jsou průvodci dětem a také čekajícím maminkám, často doprovázejí i porody, kde s miminami skrze vodu již komunikují. 

Čemu se otevřeš pokud se staneš ochráncem a průvodcem tohoto krystalu? 

Zároveň se jedná o Lemurský krystal. Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. 

Tento krásný mistr má 1,1 kg 

Na fotografii se pak ukázala dvojitá duha Naděje a RA-Dosti. 


7 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ