Lemurský diamantový křišťál + strážce záznamů + turmalín

Vyprodáno

Nádherný světelný lemurský diamantový křišťál, chrám krystalického světla, který je strážcem záznamů a zároveň na svém základě je propojený s turmalínem.

Očišťující krystalická energie, která nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme a naráží na naše stíny, které máme PŘIJMOUT, minulost, kterou máme přijmout a také to, že se nacházíme přesně tam, kde máme být, neboť je to naším odrazem reality.

Křišťál s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho přítomnosti. Vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...v tom je nápomocný právě i ukotvený černý turmalín, jenž pomáhá transformovat veškeré negativní a nízkovibrační energie na těch nejhlubších úrovních. 

ŽIVÝ křišťál má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy, kterými můžete navibrovávat i vodu a další energie. Křišťál se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost. 

Krystal je pro člověka, který diamantové energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležité právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.

Navíc se jedná o lemurský křišťál - ty otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

0,5 kg

3 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ