Lemurský diamantový křišťál

Vyprodáno

Jedná se o Lemurský průzračný kámen, který je absolutně čistý, světelný, až průhledný s vysokou dávkou Světla a Čistoty. Nádherný světelný diamantový křišťál, který odráží všude kolem sebe a do prostoru vyzařuje Diamantové energie a kódy. 

Lemurský křišťál je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Lemurské křišťály jsou také propojené s Lemurií a prastarým předáním jenž tato doba nese.

Lemurský křišťál je mistrovským osobním krystalem, průvodcem na naší cestě, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním. Lemurské křišťály jsou vzájemně propojené, aby mohli sdílet svoji moudrost a tak se tyto informace dostali ke všem, se kterými jsou propojené.

Lemurský křišťál posvátný nástroj, je vhodný především pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi a znovu si rozpomenout na techniky a schopnosti, předávání, jímž už jsme disponovali.

Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.

Výjimečně čistý kousek. 

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ