Lemurský dračí krystal

Vyprodáno

Nádherný lemurský dračí křišťál jako krystalická drůza do prostoru, kde má být krystal ukotven, aby se mohla v místnosti, kde je potřeba, rozprostřít dračí energie a kde mají působit tito dračí strážci.

Dračí ochránci, bojovníci a zastánci Pravdy, které nyní začínáme vnímat a přijímat v naší realitě a v našich životech. Draci si některé duše vybrali na cestě životem, že je budou provázet, chránit jejich práci a místa, kde dochází ke světelné práci. 

Jsou strážci duchovního ega a tak pomáhají i lidem, učitelům a mistrům být si stále Vědomi Rovnosti a toho, že informace jsou zde pro všechny. Aby v jakékoliv chvíli našeho života byla protkána Vděčnost a Bezpodmínečnost. 

Krystal je pro toho, kde má vést, nebo už vede, kdo předává nebo cítí, že nastane tato chvíle. Kdo cítí propojení s draky nebo že si ho draci vyvolili, aby ho chránili při duchovní světelné práci. 

Pro toho, kdo je schopný přijímat Pravdu a chce slyšet Pravdu.

Křišťál je propojený s Draky, Dračí energií, Dračími liniemi na Zemi a Lemurskou moudrostí, kterou tento krystal nese skrze multidimenzionální propojení. 

Krystal chce mít své místo, kde může být ukotven, aby se mohla v poli ukotvit přítomnost dračí energie. Může být součástí naší osobní práce a prostoru, ale může být také součástí centra, komunity a společnosti.

3 kg 

16 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ