Lemurský hluboký samoléčitel

Vyprodáno

Nádherný surový a Lemurský křišťál jako mistr samoléčitel, nesoucí hloubku, mnoho informací, je to mistr, který má schopnost předání léčivých kódů a narovnání do naší božské podstaty.

Jedná se o krystal, který má velmi silné lemurské záznamy a spisy, které se vám budou otevrít.

Z druhé strany je plocha, která je ozdravena sama krystalem a začala tak u něj nová krystalizace, Nový Věk a Nová éra pro svůj vývoj... je to proces Znovuzrození. 

Takovýto lemurský krystal působí na naši DNA a otisk narování, kódů pro dokonalá zdravá lidská těla.

Můžeme ho mít jako rádce, pomocníka a předatele kódů léčení na nemoci ve vyšším stupni nebo silném energetickém zanesení, ale také může tento krystal být pomocníkem a průvodcem pro cestu léčitele, kterého navštěvují druzí lidé a žádají o pomoc.

Předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Samoléčení trvá tak dlouho, jak uvěříme, že obnova, regenerace nebo samo vyléčení je možné...

Tím, že se jedná o Lemurský křišťál, tak jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo.

Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Krystal je vhodný pro terapie, léčitele, do nemocnic, léčeben... Může být používán jako otisk léčení do posvátných geometrií apod.

1,07 kg 

6 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ