Lemurský ISIS mistrovský křišťál + portál + strážce záznamů - 2,6 kg

Vyprodáno

Majestátný lemurský ISIS křišťál, jako velmi silný krystalický Zdroj energie s vyšším předáním. Krystal, který byl Lemuřany naprogramován, aby pro další dobu Vzestupu mohl předat své kódy, jenž už byly v harmonii na Zemi žity, a tak propojit ,,minulost,, s naší současností a začít tak Novou etapu, kterou jsme součástí. 

Křišťál má hlubokou moudrost, dosáhl svého vývoje v harmonii mužských a ženských energií, které bychom měli více prožít skze naše Já a pochopit. Tato komunikace, harmonie a vnímání, má na náš svět kolem velmi hlubokou podstatu.... ač jsou mnozí velmi Vědomí, chybí nám právě pochopení a harmonie s druhým pohlavím a také v bodě nule - v černé díře pak i s bytostmi bezpohlavními. Kdy se stáváme skrze hramonii celistvým bodem, jenž obsahuje vše v Nás. 

Je to hluboká moudrost dotýkající se podstaty naší Duše. 

Duše, která zná Pravdu, která nemusí hledat, jen objevovat ve svém vlastním Jádru. Vše se nám zrcadlí a Vesmír a Země nám dává obrovskou možnost skrze každodenní příběhy pochopit Genialitu Nekonečnosti a Inteligence Zdroje. 

Krystal velmi pracuje s fyzickým tělem, neboť to je stále klíč, na který se čeká. Vzestup s tělem... Kde začne s námi vibrovat a rezonovat na úrovních, které potřebujeme ještě nějakým způsobem odemknout, uvidět, pochopit, přijmout. 

Nebojovat, ale i bojovat, pokud to ucítím. Projevit veškeré své aspekty, které na Zemi nesu a které v přítomnosti skrze mě v tuto dobu budou chtít být projeveny. 

Krystal je samozřejmě propojený i s prvotní bohyní Světla, bohyní ISIS. Milovanou bohyní, která nám pomáhá odkrýt vnitřní mystéria a propojit se s naší vnitřní silou. Ukončit veškerá spojení, která nám již neslouží, která nám brání být v té plné síle, kterou na Zemi máme projevit a zažít. Jako naše poslání , jako největší pomoc všem ostatním. Dosáhnout zdrojového Mistrovství v sobě. Pak mohu ostatním pomoc mnohem víc, než si myslím. Už jen tím, že JSEM. 

Krystal je Nekonečná, neohraničená Láska. Většinou vás bude vybízet, abyste se krystalu dotýkali, možná ho brali s sebou na určitá místa, které máte rádi, brali si s sebou tento krystal do ložnice. Zkrátka má velmi rád přítomnost a blízkost. Je to jako přítel, kterého opět poznáte, přítel, na kterého jste možná čekali, až se objeví. 

A jeho práce přesahuje hranice a čas a tak zde není jen pro vás, je zde pro všechny, kteří ucítí jeho Lásku, jeho Světlo. Má otevřenou náruč a paprsek všem předá to, na co jsou již připraveni...

Energie ohledně tohoto krystalu nejsou předatelné, ani zde nemají být všechny uvedeny. Neboť mnohé z toho, co nese, se otevře v napojení skrze Srdce A odehrává se to pokaždé jinak, podle toho v jaké jsme právě vibraci, nalazení, na co jsme připraveni otevřít, odehrává i dle důležitých datumů propojených s krystalem.

Vnitřní světelný - duhový portál se otevírá při zvláštních časových událostech a vaší určité vibrace, krystal se s vámi bude společně transformovat a více otevírat, tak se může v něm objevit mnoho nového, co na první pohled neuvidíte. I on bude mít s vámi svůj vývoj... 


13 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ