Lemurský katedrálový křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský laser křišťál té nejvyšší možné kvality, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií, jedná se až o ,,zbraň,, proto nechť se dostane do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem i strážci křišťálu vedený a v postupném intuitivním učení. 

Pár kusů těchto krystalů se velkým darem dostalo i do České republiky. 

U Lemurská katedrály si můžete všimnout hned na 2 fotce modré hvězdy, pulzující světla, jenž je na samotném vrcholu chrámu ve vyšší dimenzi a slouží jako poznávací znamení pro ty, kteří zde jsou pozváni poprvé...

Tento katedrálový krystal je napojený na hvězdný systém Sírius, který může vnímat mnoho z nás jako část svého domova. Je zde napojení na vodní portály, které mívají i akvamaríny. 

Krystalový Lemurský chrám nese posvátné spisy, vědění, zápisy a učení, jenž je propojeno s eonovou moudrostí vývoje různých druhů bytostí, uvědomnění, že vše má svoji důležitou roli, vše má nějaký význam. Slovo vyřčené do prostoru putuje Vesmírem, nic není jen tak. 

Čistě tekuté, posvátné chrámové Světlo mám bude Zrcadlit krásu a posvátnost Života v každém okamžiku. Věci, které bereme jako samozřejmost se nám mohou vyjevit v jiném světle. Pochopit propojení a synchronicity, které ke mě putují, které mohu vnímat a následovat volání Božské cesty, Vesmírného toku energie v lehkosti a ve své přirozenosti. 

 

4 840,00 Kč

Krystal nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu a velkolepost naší duše a hry, úkolů na Zemi, které jsme se zde rozhodli vykonat. Také nám ale na povrch bude vynášet veškeré věci, které v sobě neseme na těch nejhlubších úrovních.

Skrze modré světlo - portál můžeme do chrámového krystalu vstupovat, kde se pokaždé bude dít něco jiného. Slovy to nelze předat, neboť chrámové učení jsou pro každého velmi individuální z toho, co jeho duše nese.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, Galaxie. Koho zajímají otázky, najde odpovědi na starodávnou moudrost, aby byla projevena a propojena s přítomností.

Chrámový krystal ač může být osobní, je v Nových energiích a poukaze na to, že všichni jsme ze Zdroje, jedna Energie a tak jej můžeme používat i pro práci ve skupinách, jak zrovna v danou chvíli ucítíme. 


Krystal je společníkem, Průvodcem, který díky velmi silného světla bude rád za své místo, tak aby nezastiňoval další krystaly nebo jim nepřetvářel energie. Můžeme v jeho blízkosti nabíjet vodu, amulety, rituální věci. Krystal se nemusí čistit, je to mistr, chterý to zvládne sám. Určitě mu ale můžete dopřát osvěžení v řece, studánce, kde se propojí s okolím a také ho poléčí, poléčí sebe...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ