Lemurský katedrálový mistrovský křišťál + strážce záznamů - 2,85 kg

Vyprodáno

Nádherný lemurský mistrovský křišťál, jako Mistr léčitel, Průvodce chrámového poznání, i jako vesmírné plavidlo, posvátný strážce záznamů.

Velké lemurské krystaly toho nesou mnohé, byly rozmístěny po celém světě, aby do nich byly zakódovány informace, vibrace, se kterými se můžeme spojit, až budeme připraveni. Tak jako se tento krystal může propojit s dalšími lemurskými krystaly, které nesou Vědomí a sdílet tak aktuální informace jak na tom kolektivně majitelé jsou a co je zapotřebí ukotvit, otevřít... je zde také světelná stopa, že pokud jeden z majitelů Lemurského mistrovského krystalu něco ukotví a pochopí skrze své Vědomí, tato světelná stopa se otiskne v dalších krystalech a můžeme tak snáze udělat potřebné Posuny pro kolektivní Vzestup. 

Tento krystal byl samostatným světelným Jádrem, avšak nyní začal po celém těle se transformovat do krystalu Katedrály, který přesahuje tuto dimenzi. 

Je jako klíč k propojení s chrámy vyšších dimenzí, kde dochází k učení a předávání potřebných energií a informací, zároveň je strážce záznamů a nese tak předání a pochopení pro tuto dobu. Je to jako kosmická raketa, která nás veme na jeho energetickou palubu a vezme nás do míst, kde jsme očekávání, na které jsme připraveni...

Uzřít Nekonečnost a mnoho dalších realit, abychom pochopili ještě více náš smysl s projektem Země a propojení se Vším, co nás obklopuje, jak je vše potřebné a důležité, každé slovo a čin, který se otiskne a nese se Vesmírným prostorem jako hologram, který může léčit a napravovat. 

16 000,00 Kč

Zažehnout a ukotvit zde ještě více Zdrojového pochopení, ke kterému máme přístup. Otevřít veškeré hranice a vydat se na kosmickou cestu nejen Vzhůru ale také do našeho vlastního vnitřního Vesmíru, našeho posvátného nástroje - fyzického těla.

Lemurské kódové pruhy na stranách krystalu fungují jako aktivátory pro předání krystalu a práci s ním, kde se právě skrze tření prstů a tyto vrstvy propojujeme a nalazujeme na proces aktivace - práce s krystalem.

Energie Katedrálového Lemurského krystalu je velmi silná, čistá. Zvládne ji ten, který je přiraven snášet velké dávky světla a už prošel určitou silnou rekalibrací a sám doma má už nějaké mistrovské krystaly, které ho na tohoto mistra připravovaly.

Zároveň je to Lemurský krystal s oranžovou esencí, kterým se jinak přezdívá Lemurský Tangerin krystal a je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. Tak i zde jsou spisy, techniky a pochopení této zdrojové energie v té nejvyšší Čistotě.

Energie lemurského katedrálového krystalu zároveň nese posvátné spisy, vědění, zápisy a učení, jenž je propojeno s galakticko-zemskou moudrostí.

Energie ohledně tohoto krystalu nejsou předatelné, ani zde nemají být všechny uvedeny. Neboť mnohé z toho, co nese, se otevře v napojení skrze Srdce a náš vlastní fyzický otisk - kontakt s tímto krystalem.

Lemurský krystal má 2,85 kg a 31 cm 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ