Lemurský kódový křišťál

Vyprodáno

Nádherný surový lemurský kódový křišťál, který je zároveň s esencí záhnědy, a tak v sobě krom křišťálu nese také energii ukotvující záhnědy, která nám pomáhá veškeré stáhnuté energie a informace použít v našem životě. 

Aby fyzická a duchovní úroveň byla v dokonalém propojení. 

Je zde pro toho, kdo cítí mít lemurský krystal, koho volá Lemurie, propojení se s těmito mistrovskými krystaly, s lemurským sesterstvem/bratrstvem. Pro toho, koho volá srdce. 

Křišťál na sobě nese mnoho symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány do prostoru, ale také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Jedná se o Lemurský křišťál a tyto krystaly jsou vzájemně propojené a sdílí tak své učení, ale také nově stáhnuté informace, které jsou tady pro vyšší dobře... nese napojení se na Lemurské učení, dary a paměť lemurského bratrstva a sesterstva. Mnoho z těchto energií začíná být opět v této době aktivních.

S křišťály můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

S krystalem můžeme pracovat tak, že prstem projíždíme po ploše krystalu, kde jsou kódy, které na krystalu jdou velmi vidět, tyto symboly se skrze dotyk aktivují - takové symboly, které jsou aktivní přímo pro nás. Krystal přesně bude vědět v jaké jsme fázi, na čem pracujeme a na co jsme připraveni otevřít, s čím pracovat a v sobě aktivovat.

Krystal má co předávat, je to kámen, který s vámi může putovat velmi dlouhou dobu, neboť pořád jeho kódy mají co odkrývat a předávat... 

0,45 kg


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ