Lemurský kódový křišťál

Vyprodáno

Nádherný, světelný surový lemurský kódový křišťál, který má zároveň přírodní plošku a může stát špičkou nahoru :-) někde na vašem oblíbeném místě a vysílat tak kódy, které se víří v prostoru. 

Špička krystalu se již jako květ začala otevírat a je připravena kromě osobního oznání také předávat energii Vzájemnosti, Propojení, Spolupráce a onoho MY JSME. 

Křišťál na sobě nese mnoho symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány do prostoru, ale také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Jedná se o Lemurský křišťál a tyto krystaly jsou vzájemně propojené a sdílí tak své učení, ale také nově stáhnuté informace, které jsou tady pro vyšší dobře... nese napojení se na Lemurské účení, dary a paměť lemurského bratrstva a sesterstva. Mnoho z těchto energií začíná být opět v této době aktivních.

S křišťály můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Jeho světlo je silné, zářící a krystalické, můžeš s ním objevit mnohé, čemu se ty sám otevřeš. Můžeš slyšet, jak k tobě promlouvá a volá tě k seznámení a potkání dalších duší na tvé cestě. 

300 g

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ