Lemurský křišťál + fantom + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný kus lemurského křišťálu, který ve svém vrcholu nese také fantomy, zastupující zemské i galaktické Vědomí a také je strážcem záznamů.

Nenápadný kousek, který je nabitý energií a informacemi :)

Křišťál může být osobním krystalem, neboť v sobě nese mnohé, jelikož je strážce záznamů a nese tak mnoho informací na postupné stahování daných ukotvených informací, které jsme postupně připraveni otevřít.

Křišťál pomáhá také nahlížet do Lemurie a starodávné moudrosti, jenž tato doba nese, aby byla SPRÁVNĚ pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nová energie.

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Lemurský křišťál v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Tak jako ostatní lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické Vědění, informace o vývoji a historii planety Země, projektu Lidstva a bytostí naší Sluneční soustavy.

Jedná se o osobní křišťál, jenž vás bude provázet na vaší každodenní cestě Vzestupem a Osvobozením, Rozpomenutím.

Váha: 1 kg


3 232,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ