Lemurský křišťál Katedrála Srdce

Vyprodáno

Lemurský laser křišťál vysoké čisté kvality, zářivosti a unikátně silnou laserovou energií, kde ve svém vrcholu nese katedrálové rozestoupení ve tvaru Srdce. 

Slovy se nedá předat energie toho Mistra.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat. Zároveň kvznikající energetická katedrála pro nás zase nese dary Propojení, předání Vědění a učení, technik, které jsou sdílené pro tuto dobu.

Směřujeme do My Jsme. Kde přinášíme naší sílu, naše Vědomí a naši esenci a jsme schopni spolupracovat a SpoluTvořit s dalšími pro Vyšší Záměr a Vyšší Dobro. Naučit se spolupracovat, pociťovat jak hranice osobní, tak ty, jejichž jsme součástí jako skupina nebo celek.

Křišťál laser nese kódy a záznamy pro používání laserového světla pro léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S laserovými křišťály se vykonávali i energetické operace, všechno to jsou techniky, které jsou zde vedeny v záznamech pro čtení. 

Lemurský laser křišťál katedrálového srdce je tady pro toho, kdo jej ucítí svým srdcem, nebo na něj zazáří jeho světlo a ucítí fyzicky jeho energii...

Křišťál surový lemurský obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, Galaxie. Koho zajímají otázky, najde odpovědi na starodávnou moudrost, aby byla projevena a propojena s přítomností.

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných protorách, dimenzích. 

Dovolme si přijmout a aktivovat v sobě vše, co k nám přichází, neboť již jsme připraveni. 

Hlavní krystal má 18,5 cm a 0,4 kg


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ