Lemurský křišťál laser - Kolumbie

Vyprodáno

Lemurský křišťál laser, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií. Slovy se jeho energie a výjimečnost nedá předat.

Křišťál nese kódy a záznamy pro používání laserového světla pro léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S laserovými křišťály se vykonávali i energetické operace, všechno to jsou techniky, které jsou zde vedeny v záznamech pro čtení.

Je to posvátný nástroj, jenž je propojený s ostatními lemurskými krystaly, které sdílí své učení a stažené záznamy, a tím se můžeme rychleji kolektivně posouvat.

Jeho čisté světlo nám zrcadlí naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše, to kým ve svém jádru skutečně JSME. Prosvětluje rovněž veškeré části v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Světlo, kódy a vibrace, které působí na veškerou buněčnou úroveň a naší světelnou DNA.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu.


1 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ