Lemurský křišťál Laser + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský laser křišťál té nejvyšší možné kvality, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií, jedná se až o ,,zbraň,, proto nechť se dostane do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem i strážci křišťálu vedený a v postupném intuitivním učení. 

Slovy se nedá předat jas a čistota, energie toho mistra. 

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat. 

ZDROJOVÁ PODSTATA DUŠE.

S laserovým paprskem můžeme cestovat, můžeme se zarovnávat a lehce prostupovat  všemi vrstvami až do Zemského jádra. 

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, Galaxie. Koho zajímají otázky, najde odpovědi na starodávnou moudrost, aby byla projevena a propojena s přítomností. 

Křišťál laser nese kódy a záznamy pro používání laserového světla pro léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S laserovými křišťály se vykonávali i energetické operace, všechno to jsou techniky, které jsou zde vedeny v záznamech pro čtení. 

Křišťál je chráněn sám sebou, ale i nese Průvodce krystalu, který nejen předává učení, ale rovněž jsou s krystalem i poslání, přichází tedy energetická práce pro toho, kdo je připraven. 

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu. 

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných protorách, dimenzích. 


4 840,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ