Lemurský křišťál oboustranný

Vyprodáno

Nádherný, surový oboustranný křišťál, který zosobňuje hranici Země a Vesmíru a také našeho vnitřního a vnějšího světa. Má nádhernou energii zarovnání. 

Propojený se Zemí a zemskou rovinou, veškerými zkušenosti, které se na Zemi odehrávali. Mluvíme o vývoji Lidstva a mnohých ras, které zde na Zemi byli jsou a jak to zapadá do vývoje Mléčné dráhy.

Jedná se o Lemurský křišťál a tyto krystaly jsou vzájemně propojené a sdílí tak své učení, ale také nově stáhnuté informace, které jsou tady pro vyšší dobře... nese napojení se na Lemurské účení, dary a paměť lemurského bratrstva a sesterstva.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. 

Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. 

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace, na naše Vyšší Já, mi sami jsme si Průvodci na naší cestě.

Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

0,35 kg

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ