Lemurský křišťál partnerské kódy

Vyprodáno

Nádherný, větší světelný lemurský křišťál jako krystal partnerských kódů, které jsou zde pro předání, abychom si vůbec navnímali, co tento krystal a to posvátné partnerství vlastně znamená a co nese. 

Tyto kódy se ukotvují v jednotlivcích, kteří toto otevření vyzáří skrze SEBE a pak sdílí s protějškem na své cestě, kdy se setkají. 

Mnoho z lidí je na této cestě v otevírání se a léčení se na všech úrovních a v přípravách na sdílení sebe sama skrze všechny části multivesmíru. Je to obbsolutní otevření a důvěra skrze klíče a brány lásky. Prvním klíčem je však zahojení sebe sama - sebelásky. 

Láska, Partnerství, Důvěra, Propojení, Vášeň, Bezpečí, Jednota, Splynutí...Můžeš si rozpomínat na posvátné partnerství, které již na Zemi bylo žito, např. právě v Lemurii, kde tyto posvátná partnerství naplněné Bezpodmínečnou Láskou disponovali velkou, zdrojovou silou.

Mnoho z partnerství je ukotvených ve vyšší dimenzi, mnoho z nás zažije posvátné propojení, ale tento krystal nese i informace a energie k práci s duchovním partnerem, který může být mimo Zemi, avšak spolupráce a propojení se velmi citelné.

Nechť tento krystal předá co nese nejen jednotlivci, ale lidem skrze světelný otisk. 

1,1 kg 

6 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ