Lemurský křišťál + portál + Kristovské energie + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál jedné z nejvyšší možné kvality, nádherně průzračný kousek plný Světla, který v sobě nese vnitřní portál, je strážcem záznamů a navíc je to  zářič Kristovského Vědění, Kristovských energií. 

Dospěl Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. 

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Lemurský Kristovský krystal nese vibrace a klíče pro Pochopení sebe-sama jako části Zdroje, který se chtěl skrze nás poznat. Obsahuje kódy Aktivace, Léčení, hluboké moudrosti a Vědění, abychom pochopili a našli v sobě vnitřní klid. Koho zajímají otázky, najde odpovědi, pokud je připraven. 

Křišťál v sobě obsahuje vnitřní portál, velmi světelný a nenápadaný, můžete ho vnímat na poslední fotografii. Do krystalu se dá vstupovat, přichází  s ním tedy i energetická práce..

Tak jako ostatní Lemurské krystaly, jenž používají své ostraé paprsky nám pomáhají v otevření se Sobě - Pravdě - Světu. Zemi. Kosmu. A pomáhají nám opět rozpomenout si a začít v sobě aktivovat vědomou telepatii, spojení s Vyšším Já a multidimenzionalitou, přirozenou komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. 

Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu, krystaly se sdílejí a předávají si napříč časem a světy nově objevenou moudrost. 

S krystalem se samozřejmě díky jeho silného světla může projevit rychlá fyzická očista, bude nás zarovnávat na naší přirozené posvátné geometrie těla a narovnávat nás... tyto projevy očisty jsou naprosto v pořádu... 

4 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ