Lemurský křišťál + samoléčitel + portál 2,9 kg

Vyprodáno

Nádherný, dokonalý obrovský Lemurský křišťál jako Vědomý Mistr, jenž byl součástí Levitujících krystalů v Lemurii, které tvořili aktuální krystalové portálové geometrie. 

Tento krystalický levitující geomtrický portál byl vstupní hvězdnou branou jak pro vyšší světelné sféry a bytosti Světla, tak pro určité cestování a převibrování, přijetí aktuálních kosmicko-zemských energií, informací a principů. V propojení a tak přirozeně být součástí Všeho, v Propojení. 

Ne všechny informace mohou být tímto krystalem předané, neboť v sobě nesou kódový (energetický) zámek, který může otevřít pouze bytost, jenž s krystaly pracovala. Sama už tato bytost by měla mít doma jiný lemurský krystal...neměl by to být první kousek. 

Křišťál v sobě nese mnoho informací a energií, záznamů, které jsou propojeny vrcholovým vývojem zde na Zemi, kde jsme ve Vědomé spoulupráci jak s lidmi, tak bytostmi hvězdných bratrů a sester.

Křišťál laser v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný laserový paprek, které se dostane na místa, která jsou s námi propojena. Je to vyslaný signál - haló, všem sestrám a bratrům do Vesmíru, jsem zde a jsem PŘIPRAVEN vykonávat práci, pro kterou jsem určen. Jsem připraven s vámi spolupracovat pro naše Nejvyšší dobro. 

Krystal je Vědomá krystalická bytost, ke které tak máme i přistupovat jako mistr, jenž potřebuje svůj prostor, kde může pracovat, předávat. 

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl...

Z druhé strany je tento křišťál krystalem samoLéčitelem. Nese především schopnost samoléčení, omlazení, regenerace, kterou v sobě můžeme opět aktivovat, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouší a aktivuje v nás různé schopnosti.

Křišťál je dobrým Průvodcem, Léčitelem, ochráncem a přítelem v našem každodenním životě. Je to také velký dar pro všechny ostatní. Je tedy křišťálem, jenž bude rád předávat i druhým na setkáních, seminářích, při léčeních... 

Lemurský mistrovský křišťál obsahuje také vnitřní duhový portál, kterým se dá procházet s časovou-energetickou linkou do Lemurie...

Léraa 


16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ