Lemurský křišťál + samoléčitel + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný surový Lemurský křišťál samoléčitel, který je zároveň strážcem záznamů, jako to mistr, který nese jak nádherné světlo a vysokou krystalickou energii, tak silnou schopnost předání léčivých kódů a narovnání do naší božské podstaty. 

Plocha, která je ozdravena sama krystalem a začala tak nová krystalizace. Takovýto lemurský krystal působí na naši DNA a otisk narování, kódů pro dokonalá zdravá lidská těla. Můžeme ho mít jako rádce, pomocníka a předatele kódů léčení na nemoci ve vyšším stupni nebo silném energetickém zanesení, ale také může tento krystal být pomocníkem a průvodcem pro cestu léčitele, kterého navštěvují druzí lidé a žádají o pomoc. 

Předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti. 

Samoléčení trvá tak dlouho, jak uvěříme, že obnova, regenerace nebo samo vyléčení je možné... 

Tím, že se jedná o Lemurský křišťál, tak jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo. 

Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít. 

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Jedná se o silný mistrovský světelný křišťál, a tak jej doporučuji tomu, kdo už s krystaly pracuje, nebo jej volá srdce, aby mohla být práce s tímto kouskem naplněna...

Krystal má 1 kg

5 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ