Lemurský křišťál - sloup

Vyprodáno

Nádherný Lemurský křišťál, který přichází jako osobní krystal pro toho, kdo vnímá, že by měl mít na své cestě Lemurský krystal, který nese mnoho informací a energií, které s námi může sdílet. 

Je to krystal, který je zároveň uzpůsobený tak, aby mohl stát a svou špicí tak mohl mířit do nebes. Být tak v každou chvíli lemurským sloupem, vysílačem a stahovatelem energií a kódů, které se rovnou stahují a předávají v prostoru, kde bude krystal položen. 

Z toho důvodu není dobré jej mít hned vedle postele. 

Ten, jež je jeho majitelem a cítí propojení s Lemurií, by tento krystal měl silně cítit skrz svou srdeční čakru, informace o těchto krystalech jsou skoro nepředatelné, neboť pracují velmi individuálně se samotným člověkem, jenž opatruje tento krystal.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, Univerzem a Vším, co Jest, abychom se na vše podívali z Nadhledu. Abychom uchopili zde na Zemi naší multidimenzionalitu a otevřeli se komunikaci s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí jako Průvodci.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Rozpomenout si na dávné učení, Vědění, léčení, technologie a propojit je s naší dnešní esencí, Novou dobou, kterou právě žijeme...

S krystelem můžeme pracovat tak, jak cítí naše srdce, Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,77 kg 

4 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ