Lemurský křišťál - správce

Vyprodáno

Lemurský křišťál jako krystalické Lemurské Jádro, které je propojené také má být určitým správcem domácnosti i vašich krystalů...

Jedná se o generující typ krystalické energie, která vytváří určitou síť, kruhový dosah a geometrií si načítá a uvědomuje vše, co je vaší součástí. Právě ať už energetické, emocionální, tak fyzické stopy. Tyto stopy jasně vnímá a pokud si ho nastavíte - požádáte, může tyto energie spravovat. 

Je to ale krystal, který nese základní krystalickou energii Jádra, které je propojené s krystalickou mřížko Země a zároveň má Hvězdné napojení. 

Jak nahoře, tak dole.

Krystal tvoří jádro mezi součinnými krystaly, co máte doma, jako krystal, který s ostatními krystaly komunikuje, přenáší informace, stahuje kódy a působí ke každému člověku individuálně tak, jak je připraven a spouští k němu dávky Světla a energií.

Proto tento krystal má určenou plochu tak, aby mohl stát a svou špici mířil do Nebes.

Tento krystal se dá krásně programovat na dané témata, se kterými mohu aktuálně pracovat a tím je vyzařovat skrze mé ostatní krystaly a šperky.

Stahovat skrze něj kódy hojnosti, kódy partnerství, Nové komunikace, kódy očištění a sejmutí iluzí, kódy posvátného Srdce a Vyššího Vědomí žité již v Lemurii na Zemi...

Toto krystalické Vědomí nás vede za tím, abychom si všimli, v jaké situaci se nacházíme, pomáhá nám v zobrazování kroků, které nás vedou k Posunu a pochopením naší cesty, naší esence. Mnohdy čekáme odpovědi složitější, než ve skutečnosti JSOU.

Dovol si přijmout vše, co je pro tebe nachystáno. Odevzdej se do Božského proudu, božích rukou, ale zároveň buď i tím Tvůrcem, jenž je prodlouženou rukou Boha/Bohyně. Nasyť své tělo energií a světlem, rozpohybuj energie, které tě budou posilovat, aktivovat a otevírat.

Nese na sobě také Lemurskou stopu, tak pro mnohé nese i napojení na tuto etapu našich životů, kde neseme různé dary a vzpomínky na naše mistrovství ve Světelných tělech.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Tento krystal je vhodné mít na místě, kde bude krystal vidět a zároveň nebude někde v kraji místnosti (nemusí být přímo uprostřed místnosti, klidně u Zdi, ale ať obklopuje prostor a nesousedí hned se stěnou, která je sousedů...) 

2,08 kg

11 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ