Osobní Křišťál - strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný velký kus křišťálu, který je mistrovským krystalem a navíc strážcem záznamů. Krystal je osobní, jeho informace zatím nejsou tak předatelné, neboť se otevřou až v rukou majitele. Tak stejně je nositelem - strážcem záznamů, informací, které se mají předat a být pro tuto dobu ke čtení. 

Ten, ke komu tento velký krystal náleží ho pozná ve svém srdci nebo si uvědomí, že jste tento krystal už viděl ve snu nebo ve vizi.

Tyhle ,,matné,, krystaly nesou v sobě hlubokou moudrost a sami si prošly dlouhým vývojem, poznaly mnoho cest, mnoho kultur, byly ctěné a používané při oslavách a také rituálech. Do krystalů se stahovali energii a informace, které byly i pro ostatní členy - kmen ke čtení, aby se předávala moudrost a Kosmický řád.  


3 900,00 Kč
Please select variants first

Tyto krystaly mají také velmi silnou uzemňující schopnost a jsou určené pro přijímání nových enerigí, které z kosmu na Zemi proudí. 

Krystal je osobní a jde s ním téměř vše, co si vaše srdce pocítí a mysl představí. 

Krystal je strážcem záznamů a má cca 18 cm.

STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Strážci záznamů jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných prosterch mimo Zemi nebo v jiných dimenzích Vesmíru.

Tyto krystaly vyzařují a předávají zdrojovou pravdu a určité Vědění - záznamy, které do krystalů byly vložené a na které právě nyní nadešel čas. Strážci záznamů slouží pro nejvyšší dobro, tzn. fungují jen s lidmi a bytostmi čistých záměrů a čistého srdce, takže se jejich vědění nedá zneužít.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, často jsou propojeni s osobními Průvodci, kteří člověka učí tyto záznamy číst a s krystlem správně spolupracovat.

Tento krystal si majitele vybírá, stává se, že záznamy na první pohled pro ostatní lidi nejsou vůbec vidět. Avšak pokud se dostanou tam, kde mají, své záznamy ukáží a vyšlou paprsek svého světla do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný nebo připravený.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.