Lemurský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný větší kus Lemurského křišťálu světelných a velmi čistých energií, které jsou zároveň velmi hluboké. Lemurský Křišťál je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje mnoho kódů, energií a veškré paprsky, se kterými můžeme pracovat. 

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby. 

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace, na naše Vyšší Já, mi sami jsme si Průvodci na naší cestě. 

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

Tento Lemurský křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...

Krystal má 0,6 kg

4 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ