Lemurský křišťál + fantomová brána

Vyprodáno

Nádherný lemurský křišťálu, který ve své spodní části krystalu nese stříbrné stříbrnou energetickou bránu jako vstup do vyššího patra Vědomí na naší spirále života. 

Tento krystal může být tak pro toho, kdo se cítí být starou Duší. Nemusí zde mít na Zemi mnoho inkarnací, ale je je prastarou hvězdnou duší, která tady byla ještě před tvořením projektu Země. 

Duše, jenž je stará a mohla být dlouho průvodcem ve vyšším sférách a nyní je fyzicky na Zemi.

Tento krystal ti pomáhá procházet branou a rozpomínat si skrze stříbrnou linii Vědomí na svou podstatu a úkol toho, proč jsi zde a nahlédnout za oponu, která se za branou nachází. 

Zároveň se jedná o Lemurský Křišťál nesoucí hluboké Vědomí, informace, které chtějí být skrze tento křišťál sdíleny a předávány. Krystal je Láskou, tekutou, velmi zářící a nádhernou energií moudrosti, která se dotýká našeho srdce.

Zavolej a pozvi si průvodce tohoto krystalu, ať ti ukážou to, co v krystalu je ukotvené a má být předáno. Zavolej je do vizí do snů a pro veškerou práci, kterou ucítíš, že chceš vykonat.

Lemurský křišťál pomáhá nahlížet do Lemurie a starodávné moudrosti, jenž tato doba nese, aby byla SPRÁVNĚ pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nová energie.

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Lemurský křišťál v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Tak jako ostatní lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické Vědění, informace o vývoji a historii planety Země, projektu Lidstva a bytostí naší Sluneční soustavy.

Jedná se o osobní křišťál, jenž vás bude provázet na vaší každodenní cestě Vzestupem a Osvobozením, Rozpomenutím.

0,6 kg

3 960,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ