Lemurský křišťál Window - okno

Vyprodáno

Surový mistrovský lemurský křišťál window nebo také Okno je jako Vesmírné Zrcadlo. 

Je to okno, skrz které můžeme uvidět věci a situace za oponou, abychom se nazaujatě stali pozorovali a viděli skutečný příběh.

Krystal dokáže putovat časy, oknem můžeme vidět jak svou minulost, životy, které jsme prošli a především situace, které se nám opakují, abychom si z nich vzali poučení a situaci změnili. 

Jsou zde také náhledy do našich galaktických rovin a energií, které vznikly ještě před příchodem na Zemi...

Křišťál window, okno je zde také jako zrcadlo pro nahlédnutí naší momentální situace s blízkou budoucností, respektive na energii toho, kam naše duše směřuje a jaké si dala Duše plány, které by chtěla vykonat. Uvidět svůj příběch na různých cestách, pro které se rozhodujeme. 

Krystal se přikládá oním okýnkem na naše 3. oko a nebo se v uvolněném a meditativním stavu můžete dívat do oknénka s otevřenými nebo zavřenými oči a nechat na sebe působit krystalické vědomí, které vám bude chtít ukázat osobní příběh nebo odpovědi na vaše hluboké otázky. 

Křišťál mistrovský s oknem ale také můžeme používat na veškerou další práci, kterou s krystaly cítíme, stahovat a přijímat informace, aktivovat, odklánět energie, uchovávat záznamy apod..

OČISTA: tento krystal doporučujeme čistit po každé práci pokud nahlížíme do okna, nejlépe vodou nebo vykuřovadlem. 

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ