Lemurský křišťál

Vyprodáno

Nádherný křišťálově čistý Lemurský křišťál na ukotvujícím podloží s dalšími křišťály.

Nádherný lemurský křišťál, který je absolutně čistý, světelný, až průhledný s vysokou dávkou Světla a Čistoty, vysokých vibrací, které tento kousek nese.

Lemurský křišťál je mistrovským osobním krystalem, průvodcem na naší cestě, který je propojený nejen s Lemurií a prastarým předáním, lemurským sesterstvem a bratrstvem, léčivými technikami, ale jedná o světelný křišťál, který zastupuje i další energie křišťálů.

Lemurské křišťály jsou vzájemně propojené, aby mohli sdílet svoji moudrost a tak se tyto informace dostali ke všem, se kterými jsou propojené, a tím jsme tak nemuseli opakovat věci, které prožili ostatní (pokud je pochopíme)

Lemurský křišťál posvátný nástroj. Pomůže nám v práci s vyššími energiemi, zvýšením vibraci a práci se světlem a naším tělem.

Lemurské křišťály obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Pomáhá rozpomenout a aktivovat schopnosti, které jsou pro nás přirozeností, jen jsme na to zapomněli a přestali věci používat, snažit se o ně... 

0,34 kg

2 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ