Lemurská křišťálová drůza z Himalájí

Vyprodáno

Lemurská křišťálová drůza vysokých vibrace z Himalájských hor nese velmi čisté energie se silnými lemurskými ,,zářezy,, po kterých můžete prstem projíždět a otevírat tak určité patra Vědomí ukotvených v krystalu, které jsou propojené s Lemurií a mistrovským Věděním, jenž tato doba nese. 

Jedná se poměrně o nenápadný krystal, avšak dva hlavní lemurské krystaly jsou laserově čisté a velmi silné. Mohou v sobě koncentrovat obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný laserový paprsek procházející mnoho vrstev - sfér. 

Je to krystal, který může být vysílačem pro naše přání a vize a záměry. Vysílat své paprsky do míst, do časů se kterými jsme propojeny a nesou pro nás určité předání nebo časové - energetické body, kde máme nahlédnout a něco pochopit, stáhnout, dořešit. 

Jako pracovní krystal je vhodný jak na oltář nebo noční stolek, neboť se jedná o osobní krystal, který bude pracovat pouze s námi. Na tomto místě by byl rád ukotven. 

S krystalem se ladíme a přijímáme svou Zdrojovou podstatu, svou sílu, Světlo. Přijímat naši velkolepost, to že jsme na dalších úrovních velkými, úžasnými bytostmi a že i touto bytostí právě nyní JSME v našem osobním portálu, neboť v přítiomnost jsou moje dary a všechny časy propojené. 

Tak jako ostatní lemurské krystaly obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž jsou pro nás přirozenou schopností. 

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Je vhodný pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi.

Tento kousek má zachovány menší a dva velké krystaly do špičky, zbytek (dole vpravo), vypadá, že krystaly chybí - se nestalo lidským zásahem nebo převozem po cestě, neboť na plochách jde vidět, že pak začala další krystalizace...

0,55 kg

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ