Lemurský křišťál

Vyprodáno

Nádherný, osobní lemurský křišťál do ruky pro veškerou práci, kterou máme vykonat. Vědomý krystalický průvodce na naší cestě, který nese velkou sílu, světlo a předání. 

Je to ale mistr, kterého můžeme použít na veškerou práci, kterou ucítí naše srdce, pro komunikaci s rodinou duše, propojení s vyššími Já, pro vysílání a přijímání záměrů a vizí, které se na Zemi mají realizovat. Krystal se energeticky stává vaší prodlouženou rukou.

Přítel, rádce, léčitel, průvodce pro člověka, který čeká na svého krystalického mistra na své cestě životem.

Tento lemurský křišťál pomáhá v práci ve zvýšení našich vibrací a přijetí Světla a práci s vyššími energiemi skrze naše tělo telepatie, jasnovidění, jasnocítění, stahování a nalazování se na zemsko-kosmický informační cyklus.

Spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi Světla.

Zároveň se jedná o lemurský krystal, tak jako ostatní otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

0,81 kg

5 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ