Lemurský křišťál + portál + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský surový křišťál, nádherné a velmi čisté kvality a průzračnosti je opravdu mistrovským krystalem, které nese velmi silné vibrační krystalické energie a uvnitř krystalu je rovněž energetický portál krystalu. Propojený s chrámy Lemurií a energií předání, navíc se jedná o strážce záznamů. 

Informace o krystalu jsou téměř nepředatelné. Křišťál obsahuje vnitřní portál, který září a je aktivní pouze tehdy, když máme dostatečně čisté, či vyšší vibrace, což je pro komunikaci a vstup do protálu, brány určitým ochranným klíčem...

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravují v přítomnosti pokřivení, ke kterým na Zemi došlo. My sami jsme klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

Strážci záznamů jsou krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (Atlantida, Lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných prostorech mimo Zemi nebo v jiných dimenzích Vesmíru.


2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ