Lemurský Kristovský Laser křišťál

Vyprodáno

Úžasný mistrovský Lemurský křišťál, který zde na Zemi předává a vyzařuje Kristovské Vědění, Kristovské energie a propojuje jejich nositele a předavatele zde na Zemi, kteří mají tuto Kristovskou - předavatelskou pečeť v sobě. 

Je unikátní svým tvarem, kdy se jedná ve své špici již o Laser krystal, neboť dokáže vyslat velmi silný paprsek, zároveň je ukotvený na základu s dalšími krystaly. 

Jako krystal dospěl svým Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení a nositeli Pravdy a Moudrosti. 

Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat. Zároveň nás učí JEDNODUCHOSTI, že věci jsou tak jednoduché, že je pro lidi tak těžké to přijmout. Odseknutí programů a vzorců, toho co musím, měl bych, protože to má tento cíl. 

Lemurský Kristovský krystal nese vibrace a klíče pro Pochopení sebe-sama jako části Zdroje, který se chtěl skrze nás poznat. Obsahuje kódy Aktivace, Léčení, hluboké moudrosti a Vědění, abychom pochopili a našli v sobě vnitřní klid. Koho zajímají otázky, najde odpovědi, pokud je připraven.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly, jenž používají své ostré paprsky nám pomáhají v otevření se Sobě - Pravdě - Světu. Zemi. Kosmu.

Pomáhají nám opět rozpomenout si a začít v sobě aktivovat vědomou telepatii, spojení s Vyšším Já a multidimenzionalitou, přirozenou komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

0,887 kg

5 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ