Lemurský laser křišťál + klíč

Vyprodáno

Lemurský laser křišťál té nejvyšší možné kvality, nejvyšším obsahem čistého křemíku, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií, jedná se až o ,,zbraň,, proto nechť se dostane do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem i strážci křišťálu vedený a v postupném intuitivním učení.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

ZDROJOVÁ PODSTATA DUŠE.

Křišťál laser nese kódy a záznamy pro používání laserového světla všech potřebných paprsků pro léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. 

S laserovými křišťály se vykonávali i energetické operace, všechno to jsou techniky, které jsou zde vedeny v záznamech pro čtení. 

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu.

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných protorách, dimenzích. 

Ač je krystal nenápadný a menší, jeho světlo je velmi silné a může se spustit transformační účinek pro fyzické tělo - očista...

1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ