Lemurský laser Křišťál

Vyprodáno

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuje i v jiných protorách, dimenzích. 

Je to křišťál té nejvyšší možné kvality, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií. Slovy se jeho energie a výjimečnost nedá předat. 

Do Česka se dostalo pouze pár těchto křišťálů a ač mají vysokou cenu, je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem, celou svojí bytostí a nejhlubší podstatou. 

Křišťál nese kódy a záznamy pro používání laserového světla pro léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S laserovými křišťály se vykonávali i energetické operace, všechno to jsou techniky, které jsou zde vedeny v záznamech pro čtení. 

Je to posvátný nástroj, jenž je propojený s ostatními lemurskými krystaly, které sdílí své učení a stažené záznamy, a tím se můžeme rychleji kolektivně posouvat. 

Jeho čisté světlo nám zrcadlí naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše, to kým ve svém jádru skutečně JSME. Prosvětluje rovněž veškeré části v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat. 

Světlo, kódy a vibrace, které působí na veškerou buněčnou úroveň a naší světelnou DNA.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu.


4 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ