Lemurský laserový křišťál

Vyprodáno

Lemurský laser křišťál výjimečné čistoty a zářivosti je mistrovským krystalem, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním, jenž tato doba nese.

Křišťál laser v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný laserový paprek. Proto tento krystal je vhodný pro někoho, kdo s krystaly už pracuje, nebo si rozpomíná na to, že už s krystaly pracoval.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž jsou pro nás přirozenou schopností.

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Je vhodný pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. 

Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl...osovození se. Svoboda.


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ