Lemurský léčitel + fantom

Vyprodáno

Surový lemurský křišťál léčitel, velmi hluboké energie s vnitřními pyramidálními zelenými fantomy.

Tento křišťál je zde především pro léčitele k řešení vzniklých bodů, kde se staly nějaké bloky, fyzické problémy, jejich počátek, počátek nemocí, abychom věci pochopili, odpustili a mohli se tak po tomto přijetí otevřít uzdravení těla, které má dokonalou inteligenci na to se samo vrátit do Zdrojové podstaty.

Pro ty, jenž své tělo mají v souladu s Duechem, Duší pak s tímto krystalem mohou narovnávat do své podstaty posvátnou geometrii těla a aktivaci na úrovni DNA. Krystalická promněna skrze naše fyzické tělo.

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Krystal v sobě nese vše, co normální křišťály, které jsou nositeli nádherných univerzálních schopností, se kterými můžeme jakkoliv pracovat. Přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem.

Jedná se o lemurský krystal, propojení s věděním, technikami, jenž Lemuřané používali a máme je nyní k dispozici skrze krystalické Vědomí. 


890,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ