Lemurský mistrovský křišťál Laser

Vyprodáno

Je to síla. Tak nějak cítím jen ticho a úctu, proudy světla... nevím, zda se tento krystal dá slovy vyjádřit. Už na fotografiích jeho tvarem, světlem můžete vidět, že se jedná o výjimečný Lemurský křišťál Světla, laserových krystalických paprsků. 

Nádherné vysoké čisté kvality, zářivosti a unikátně silnou laserovou energií. Tyto Lemurské krystaly jsou posvátné nástroje, a tak bychom k nim měli i přistupovat. 

Tento mistrovský kus už je vhodný pro toho, kdo již s krystaly nějakou dobu pracuje nebo jej bude skutečně vnímat jej Srdcem a je na nějaké duchovní cestě, prošel čisty. Neboť s tímto krystalem se rozjede energetická očista, je to silné světlo, které bude vše prosvětlovat, nejen nás samé, ale i prostor, místo, kde bude položen - ukotven. 

Vytvoří si kolem sebe své vysoké vibrační prostředí, aby mohl začít fungovat. Proto je potřeba, aby šel k člověku, který už na sobě nějak pracuje a poznal, že něco vychází, očišťuje se, aby světlo mohlo projít do všech úrovní, kde vy sami se mu otevřete a dovolíte toto krystalické světlo vpustit, do všech skrytých komnat.  

Křišťálový lemurský laser nese kódy a záznamy pro používání laserového světla nejen pro aktivační a léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S křišťálem přichází silné Vědomí a stahování nových a přitom pradávných moudrých technik, které máme začít opět používat.

Jeho absolutní vodivost laserového světla nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály, Světlo Duše, naši velkolepost jako Vědomých světelných pracovníků na Zemi. Že práce s krystaly je v nás ukotvena a stačí se nechat vést naším srdcem.

Posvátný nástroj nás zarovnává do osobního portálu vlastní síly, jeho světlo nám pomáhá procházet struktury Země až k samotnému Jádru, Zdroji Země a tak být neustále ve spojení se Zemí, být stále ukotvený, abychom mohli letět ještě výš... laserovým světlem se dostat za veškeré hranice našeho hvězdného Vědomí na Zemi.

Laserový mistr obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, Galaxie. Koho zajímají otázky, najde odpovědi na starodávnou moudrost, aby byla projevena a propojena s přítomností.

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných prostorách, dimenzích, neboť nejsou žádné hranice, pouze v našem Vědomí. 

Jedná se o Lemurský krystal, takže je samozřejmě propojen s Lemurským Vědomím, léčením, technikami a předáváním moudrosti skrze krystalické Vědomí. Propojení s lemurským sesterstvem, písněmi delfínů...

1,3 kg


9 393,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ