Lemurský mistrovský křišťál

Vyprodáno

Nádherný větší kus Lemurského křišťálu světelných a velmi čistých energií, jedním z nejčistších lemurských krystalů, které jsou Světelné, ale zároveň velmi hluboké. Lemurský Křišťál je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje mnoho kódů, energií, vibrací a veškeré světené paprsky různých vlnových délek, se kterými můžeme pracovat.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace, na naše Vyšší Já, mi sami jsme si Průvodci na naší cestě.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

Krystal má 0,55 kg

4 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ