Lemurský nositel Světla

Vyprodáno

Lemurský křišťál je mistrovským krystalem, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním jenž tato doba nese, je to zároveň komunikce s delfíny, velrybami a vodlními bytostmi nebo hybridními zemsko-vodními.

Je vhodný pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi. 

Tyto krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností. 

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl...

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ