Lemurský oboustranný + portál + samoléčitel

Vyprodáno

Výjimečný lemurský křišťál, nádherných vysokých vibrací, který nese ve svém vrchu duhový portál, jenž je aktivní. Tyto portálové krystaly mohou volat ty, kteří jsou strážci portálů nebo při čtení cítí určité propojení.

Unikátní kousek, který je z jedné strany osobní a z druhé strany je krystalem samoléčitelem nesoucí na této straně i energetické jádro Nového Zrození...

Tyto krystaly nabízejí energetické vstupy do oblastí Lemurie, kde existuje stále přítomnost a vše je k dispozici nyní. Můžeme tak navštěvovat Lemurii a stahovat zde a ukotvovat Vědění a informace, které tam s námi mohou být sdíleny, které mám uzřít, a tak je nyní ukotvit a předávat, sdílet s ostatními.

Samoléčitel navíc nese kódy pro nápravu naší DNA a práci s fyzickým tělem, zarovnáním do osobního portálu a práci s geometrií těla. Nese klíče k harmonii a léčení, které můžeme znovu stáhnout, na které si můžeme rozpomenout a propojit je s Novou dobou, naším Vědomím.  

Energetický portál ovšem není propojen jen s Lemurií, ale je to moudrost Krystalického Vědomí, která se s námi propojí a ukáže nám přístup k branám, které můžeme sami odemknout. Místa, která jsou s námi s Vyššími Já propojené. Kde máme část své esence, kde je náš domov, kde máme nejvyšší potenciály skrze dimenze.

Informace jako také jsou téměř nepředatelné, neboť je to osobní krystal, který se s člověkem propojí a až pak ukáže své dary a vše, čím disponuje. Portál je aktivní, aby zde mohl ukotvovat a vysílat skrze krystalické Vědomí vyšší energie a informace, kódy.

Jedná se o lemurský krystal, kdy obsažené a stáhnuté Vědomí je sdíleno s dalšími mistrovskými krystaly, a tím se posilují tyto informace a energie v kolektivním Vědomí pro společný Posun.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Jedná se o silný mistrovský světelný křišťál, a tak jej doporučuji tomu, kdo už s krystaly pracuje, nebo jej volá srdce, aby mohla být práce s tímto kouskem naplněna....

1,13 kg 

7 111,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ