Lemurský partnerský křišťál

Vyprodáno

Nádherný, surový, partnerský lemurský křišťál, který přichází v tuto dobu do určitého partnerství, aby pomohl na všech úrovních uchopit a snažit se pochopit veškeré rozdílnosti, to jak určité věci myslí ve vztahu ten druhý.

Učí nás ladit se vybírat vhodná slova, používat při komunikace energie a dovolit si projevit veškerou pravdu - sám sebe, aby bylo vyřčeno vše, co cítíme vnitřně, až už v situacích stávajících nebo těch minulých, aby byla vyléčena veškerá zrada a bolest, kterou na buněčných úrovních můžeme vnímat. 

Lemurský křišťál je zároveň nositelem Posvátného Partnerství. Předává nejen konkrétní inofrmace, vize, které nám třeba i ve snech pomohou rozpomínat si na posvátné partnerství, které se již na Zemi žilo. např. právě v Lemurii. 

Tyto posvátná partnerství jsou opět povolávána ke vzájemné cestě a společnému tvoření, ukotvení této Lásky na Zemi.

Jaké je vaše propojení? Co tímto posvátným spojením můžete předat ostatním? Co můžete tvořit, předávat společně nejen pro sebe, rodinu a přátelé, ale také pro ostatní lidi, pro Zemi...?

Lemurský křišťál je Jedním jádrem, ale ukazuje nám i svoji individualitu a hranice. Být tím, kým jsme a jít po boku toho, jenž nás přijímá přesně takové, jací jsme.

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ