Lemurský partnerský křišťál

Vyprodáno

Světelný lemurský partnerský křišťál, který jde do oranžové barvy - lemurský tangerine krystal. Krystalový kousek, který přichází jako podpora pro vztah, kdy každý nese jiné dary a používá jiný jazyk, na to, že každý může být z jiné části, avšak jsou spolu, aby byli Jedním.

Mezi dvěmi krystaly uprostřed je pak duhová sféra, která přináší světlo a pochopení, radost a předání lehkosti v mnohých situacích, na které se můžeme podívat Nově a z nadhledu. 

Společně si můžete rozpomínat na posvátné partnerství, které již na Zemi bylo žito, např. právě v Lemurii a Atlantídě. Tyto posvátná partnerství jsou opět povolávána ke vzájemné cestě a společnému tvoření, ukotvení této Lásky na Zemi a pochopení vzájemnosti a společných cílů, kterých mají dosáhnout.

Klíčem krystalu je Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Vnímali jasně sebe sama a naše úlohy, ale také poslání společné... věděli, kde máme své hranice a kdy je zase máme povolit a přijmout Nový pohled. 

Surový křišťál má takové ukončení, že dokonce může krásně stát a špičkou mířit do nebes. 

11 cm a 220 g 

1 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ