Lemurský světelný meč

Vyprodáno

Výjimečný, dlouhý lemurský křišťál se salmon esencí (barva je do oranžova a více působí na naší fyzickou úroveň) velmi silný Lemurský křišťál, který přichází jako krystal světelného meče.

Tento krystal je kontaktní a padne přímo do ruky, bude nás v určitých chvílích povolávat, abychom si ji vzali do ruky a vykonávali s ním ať už rituálně určité věci, tak započínali, či ukončovali určité energie.

Skrze tuto laser energii se dá vyslat velmi silný paprsek skrze dimenze.

Jedná se zároveň o krystal s oranžovou esencí, kterému se jinak přezdívá Lemurský salmon krystal, který je propojený s posvátnou Tvůrčí energií.

Jedná se o velmi silný lemurský křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie propojený s Lemurií a informacemi, technologiemi, léčitelstvím, posvátným partnerstvím, které již bylo na Zemi obsáhnuto a to vše v propojení s naší přítomnosti, Novou dobou a etapou, kterou zažíváme.

Sdílení informací, předávání, rozvibrování světelných těl, naše rozpomenutí, a aktivace paměti... schopností, síly, rozšíření Vědomí.

Lemurský křišťál světelných a velmi čistých energií je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravují všechny naše zkušenosti, kterými jsme prošli jako světelná stopa pro ostatní. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl...

1,1 kg

8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ