Lemurský křišťál tangerine + strážce záznamů + portál

Vyprodáno

Nádherný lemurský tangerine krystal, velmi unikátní energie a síly, je strážcem záznamů a nese v sobě vnitřní portál. 

Jedná se o krystal s oranžovou esencí, kterým se jinak přezdívá Lemurský Tangerine krystal, který a je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. Tak i zde jsou spisy, techniky a pochopení této zdrojové energie v té nejvyšší Čistotě na Zemi. Zároveň vše napojené na otevřené Srdce a čistotu, neboť pravá tantra je Láska...

Jedná se o velmi silný lemurský křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie. Zároveň v propojení s katedrály nejen Lemurie, ale také vyšších světelných bytostí, jenž jsou s námi propojeny a také připraveni sdílet informace, energie v hvězdných komorách, kde dochází k předávání, rozvibrování, aktivaci a rekalibraci. 

Propojení se světelnými těly. Propojení s vyššími Já skrze naše tělo.

Lemurský křišťál světelných a velmi čistých energií je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu, jenž nemá hranic a přitom si je velmi dobře vědom svých osobních hranic... Všechno a zároveň nic.

Používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravují všechny naše zkušenosti, kterými jsme prošli jako světelná stopa pro ostatní. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl...

Vnitřní portál je místo strážené vibrací Srdce čistých záměrů, abychom do portálu mohli vstupovat, pokud jsme na to připraveni. 

Jedná se o mistrovský kousek, který by měl jít tam, kde bude cítěn srdcem, aby se setkaly duše, které se znají skrze časy prostory a mohli tak spolu spolupracovat a naplnit svou cestu na Zemi. 

0,44 kg

3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ