Lemurský vysokohorský křišťál - Pákistán

Vyprodáno

Unikátní Lemurský křišťál, který přichází z vysokých Pákistánských hor, jedná se tak o čistý horský křišťál, který roste a vzniká v prostředí plném akvamarínů a turmalínů a dalších drahých kamenů. Jeho energie je vysokovibrační horská, plná čistoty a velmi hlubokého a prastarého Vědomí v jednom. 

Přichází jako osobní krystal pro toho, kdo vnímá, že by měl mít na své cestě Lemurský krystal, který nese mnoho informací a zároveň mít krystal, který nám bude pomáhat udržovat sílu našeho Světla a předávat vysoké vibrace, do kterých chceme Vstoupit a které chceme žít.

Ten, jež je jeho majitelem a cítí propojení s Lemurií, by tento krystal měl silně cítit skrz svou srdeční čakru, informace o těchto krystalech jsou skoro nepředatelné, neboť pracují velmi individuálně se samotným člověkem, jenž opatruje tento krystal.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, Univerzem a Vším, co Jest, abychom se na vše podívali z Nadhledu. Abychom uchopili zde na Zemi naší multidimenzionalitu a otevřeli se komunikaci s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí jako Průvodci.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Rozpomenout si na dávné učení, Vědění, léčení, technologie a propojit je s naší dnešní esencí, Novou dobou, kterou právě žijeme...

S krystalem můžeme pracovat tak, jak cítí naše srdce, Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,755 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ